دانلود فیلم خطوط آسمان Skylines 2020

دانلود فیلم خطوط آسمان Skylines 2020

4.7/10
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی سانسور شده

داستان این فیلم از آنجایی شروع می‌شود که ویروسی تهدیدآمیز که باعث می‌شود موجودات بیگانه‌ای که درحال حاظر در زمین ساکن هستند علیه انسان‌ها شوند ، اکنون کاپیتان رز کورلی برای نجات انسان‌های باقیمانده در زمین باید تیمی از مزدوران نخبه را به یک ماموریت به دنیای بیگانگان ببرد. اما…

  • کیفیت 1080p|720p
  • مدت زمان 1h 53m
  • رده سنی بالای 17 سال

درباره فیلم

دانلود فیلم خطوط آسمان Skylines 2020 یک فیلم سینمایی اکشن و علمی تخیلی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۰ که توسط لیام اودانل نوشته و کارگردانی شده‌است. این فیلم دنباله آسمان شهر (۲۰۱۰) و پشت آسمان شهر (۲۰۱۷) سومین و آخرین فیلم از سه‌گانه آسمان شهر است.

این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم لندن ۲۰۲۰ در ۲۵ اکتبر سال ۲۰۲۰ اکران شد و قرار است در ۱۸ دسامبر سال ۲۰۲۰ توسط کمپانی ورتیکال انترتینمنت در ایالات متحده اکران شود.

بازیگران فیلم خطوط آسمان Skylines 2020

لیندزی مورگان در نقش رز کورلی

رونا میترا در نقش دکتر مال

الکساندر صدیق در نقش ژنرال رادفورد

جیمز کازمو در نقش گرانت

دنیل برنارد در نقش اونز

یایان روحیان در نقش هوانا

جاناتان هوارد در نقش لئون

سامانتا ژان در نقش الین

جرمی فیتزجرالد در نقش ترنت

چا لی یون در نقش ژی

فونگ گیانگ به عنوان مادرسالار

نائومی تانکل در نقش کیت

خلاصه داستان فیلم خطوط آسمان Skylines 2020

داستان این فیلم از آنجایی شروع می‌شود که ویروسی تهدیدآمیز که باعث می‌شود موجودات بیگانه‌ای که درحال حاظر در زمین ساکن هستند علیه انسان‌ها شوند ، اکنون کاپیتان رز کورلی برای نجات انسان‌های باقیمانده در زمین باید تیمی از مزدوران نخبه را به یک ماموریت به دنیای بیگانگان ببرد. اما…شما می توانید نسخه سانسور شده این فیلم فوق‌ العاده جذاب و تماشایی را با لینک مستقیم از وبسایت دانلود فیلم وین مووی دانلود و تماشا کنید.

  • 29 ژوئن 2022
  • ۰
  • 108 views